Ekinoba Mahallesi Mimaroba Piri Reis Cami Yanı Büyükçekmece / İSTANBUL
trende

Gökhan Nakliyat Kimdir

02.06.2019
712
Gökhan Nakliyat Kimdir

Gökhan Nakliyat Kimdir

Alanında öncü ve uzman çalışanlarımız, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmetimizle 18 yıldır Gökhan Nakliyat olarak alanında öncü olmaya devam ediyoruz. Sizlerle geçirdiğimiz 18. yılımızda desteğinizle ağımızı genişleterek gittikçe büyüyen bir aileye sahip olduk. Serüvenimize genişleyen Gökhan Nakliyat ailemiz ile devam ederken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan taşıma sektöründe hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Vizyonumuz

Gökhan Nakliyat olarak vizyonumuz; kaliteli, sigortalı , marangozlu , ambalajlı   daha geniş anlamıyla üst düzeyde elemanlarımızla ve her boy bulunan araçlarımızla sizlere hizmet vermekten onur  duyarız.  Bunun yanı sıra, bu vizyonla hareket ederken, ürün tasarımlarında özgünlük ana temamızdır.

Ürünlerin yerlerine ulaştırılması sırasında ürün hasarlarının meydana gelmemesi için üstün çaba sarf eden şirketimiz, güvenilirlik ve dürüstlük erdemleriyle anılmaktadır. Dürüst çalışma ilkeleri ile vizyonumuzu yerine getirme amacıyla hareket ederken, sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Misyonumuz

Gökhan Nakliyat olarak misyonumuz;  satış ve nakliyat olarak belirlediğimiz tüm işlem aşamalarında üstün iş ahlakı ile hareket ederek ideal şirket konumunda bulunmaktır. Bu amaçla yalnız ürün satışı ve ulaştırma hususunda değil, iş ahlaki ve çalışanlar olarak saygıyı koruma gibi değerler konusunda da hassas bir profil izlemekteyiz. Yalnız müşterilerimize değil, alanında uzman ve tecrübeli iş arkadaşlarımıza da aynı saygı çerçevesinde muamelede bulunurken, iş yerindeki huzur ve saygının müşterilerimize aksettiğinin bilinciyle hareket etmekteyiz. Üstlendiğimiz ideal şirket olma misyonunu yerine getirmek amacıyla müşterilerimize karşı şeffaf, kolaylaştırıcı ve profesyonel bir çizgide ilerlemekte, müşteri memnuniyetini ürün bazından insan bazına çıkarmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: