Ekinoba Mahallesi Mimaroba Piri Reis Cami Yanı Büyükçekmece / İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Alanında öncü ve uzman çalışanlarımız, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmetimizle 18 yıldır Gökhan Nakliyat olarak nakliyat alanında öncü olmaya devam ediyoruz. Sizlerle geçirdiğimiz 18. yılımızda desteğinizle ağımızı genişleterek gittikçe büyüyen bir aileye sahip olduk. Serüvenimize genişleyen Gökhan Nakliyat ailemiz ile devam ederken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan hizmetlerimizle  sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Gökhan Nakliyat  olarak şimdiye kadar taşıdığımız 15.000’e yakın ürün, 6.500’den fazla mutlu müşteri ve 7200 teslim edilen ürünle sizlerle birlikte büyürken, firmamızın çalışma sisteminde müşteri memnuniyetini baş köşeye koyuyoruz. 15 yılın üzerindeki tecrübemizle piyasanın öncüsü olan tasarımlarımız sayesinde evlerinize konuk olurken, artan şubelerimiz ve prestijli çalışma sistemimizle memnuniyetinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Büyüyoruz!

Ayrıca gelişen teknolojiyi takip ederek, taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız. Gökhan Nakliyat  Evden Eve Nakliye olarak, ofis taşımacılığı ve askılı tekstil taşımacılığı alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: