Ekinoba Mahallesi Mimaroba Piri Reis Cami Yanı Büyükçekmece / İSTANBUL
trende

Mimaroba Nakliyat

24.06.2019
838
Mimaroba Nakliyat

Mimaroba Nakliyat

Mimaroba’da görev alan nakliyat şirketleri arasında göze çarpan kalitemizle güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu bağlamda müşterilerimizle taşınma psikolojisi konusunda empati kuruyor, streslerini azaltma amacıyla özenle çalışıyoruz. Çalışmalarımız kapsamında taşınma alanı ister ev ister ofis olsun, alana girdiğimiz andan itibaren hızlı ve profesyonel ekibimizle kısa sürede eşyaları hiçbir şekilde zarar görmeyecek bir paketleme işlemine tabi tutuyoruz. Bu işlem sonrasında eşyalarınız tamamen korumaya alınmış oluyor ve biz de rahatça taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Taşınırken Stres Yok!

Bilindiği üzere taşınma işlemi oldukça stresli bir hal almaktadır. Oldukça yorucu ve günler alan hazırlıkların yapılması gerektiği bu durum, taşınan kişilerin de tecrübesiz olmasıyla iyice içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Tecrübesiz nakliye şirketlerinin işe el atması nedeniyle müşterilerimiz daha da strese girmekte, eşyalarının zarar gördüğünü fark ettiklerinde ise umutsuzluğa kapılmaktadır. Gökhan Nakliyat olarak amacımız, her taşınma yeni bir başlangıç diyerek taşındığınız yerde eşyalarınızı huzur içinde yerleştirmenizi sağlamaktır.

Taşınma Aksilikleri Rafa Kalkıyor!

Taşınılan yer ne kadar güzel ve istenen bir mevki olursa olsun, taşınma sırasındaki aksilikler, kişilerin motivasyonunu düşürmektedir. Bu nedenle firmamız, herhangi bir aksiliğin ortaya çıkmasını engelleme amacı taşımaktadır. Bu kapsamda profesyonel eşya koruma işlemleri, hızlı paketleme, kolileme ve eşyaların üzerinde bir çizik dahi olmasını engellemek için streç kaplama gibi teknikler geliştirmiştir. Özellikle Mimaroba evden eve nakliye şirketleri arasında adından söz ettiren tarzımız sayesinde oldukça fazla taleple karşılaşmaktayız. Taleplerin bu derece yoğun olmasının tek nedeni eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmeyeceğini garantilemiş olmamız değil. Bu durumu ortaya çıkaran bir diğer etmen de uygun ücretlerimizdir. Bu derece profesyonel bir nakliye hizmetine göre oldukça uygun bir ücret talep eden firmamız sayesinde, müşteri memnuniyeti konusunda bir marka olduğumuz gibi uygunlukta da önde gelen firmalar arasındayız. Mimaroba nakliyat konusunda bizden en fazla talepte bulunan ilçeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle buradaki müşterilerimizin memnuniyetleri bizleri motive etmektedir.

Firmamızda görev alacak personelin özenle seçilmesi, yalnız eşyalar konusunda değil, insan ilişkileri alanında da başarılı kişilerle çalışıyor olmamız, taşınma konusundaki korkularınız ve konuşma ihtiyacınızı da giderecektir. Bu sayede herhangi bir problem ya da söylemek istediğiniz bir durumda stresinizi hafifletecek insanları çevrenizde bulacaksınız. Mimaroba ev taşıma firması olarak bizler, müşteri memnuniyetini her alanda sağlamayı hedeflemekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: