Ekinoba Mahallesi Mimaroba Piri Reis Cami Yanı Büyükçekmece / İSTANBUL
trende

Mimaroba Evden Eve Nakliyat

24.06.2019
1
Mimaroba Evden Eve Nakliyat

Mimaroba Evden Eve Nakliyat

Mimaroba’da çalışan nakliyat şirketleri arasında yer alan Gökhan Nakliyat olarak bizler, 18 yıllık tecrübemizle en başarılı nakliye şirketleri arasında olmaktan gurur duyuyoruz. En hassas eşyaların taşınmasında bile müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız, nakliye konusundaki kaliteli vizyonuyla Mimaroba’da ve Mimaroba dışında, İstanbul’un her yanında tercih edilmektedir. Firmamızın tercih edilmesinin nedenlerinden en önemlisi oldukça güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışla firmamız Mimaroba evden eve nakliyat şirketleri arasında adından söz ettirmektedir.

Stres Olmadan Taşının!

Gökhan Nakliyat olarak ev ya da ofis değiştirmenin, asla alışmadığınız bir yere gidecek olmanın ve tüm eşyaların taşınmak zorunda oluşunun üzerinizde yarattığı stresin farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizi bu yorucu dertten kurtarıyor, onlara bir kahve eşliğinde yalnızca sakinleşmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sayede taşındıkları yerdeki ilk günlerini mutlu bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz.

Profesyonel ve hızlı bir ekiple çalışmakta olan firmamız sayesinde eşyalarınızın üzerinde tek bir çizik bile olmadan, üstelik sarma ve paketleme dahil ek hizmetlerimizle yorulmadan taşınmanın keyfini çıkaracaksınız. Oldukça titiz bir ekip ile yürüteceğimiz nakliye işleminde, eşyalarınızda hiçbir şekilde kayıp ya da zarar durumu olmayacağının garantisini veririz. Bu sözün vereceği iç rahatlığıyla stressiz bir taşınma yaşarken, profesyonel paketleme tekniklerimize hayran kalacaksınız.

Nakliye İşi Profesyonellik Gerektirir!

Mimaroba nakliyat konusunda firmamızın en fazla taşımacılığını yaptığı ilçeler arasındadır. Bu nedenle Mimaroba ev taşıma şirketi olarak buradaki müşterilerimizin tüm taşınma işlerini yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz. Şimdiye kadar başarıyla gerçekleştirdiğimiz taşınma işlemlerinden sonra müşteri memnuniyetini görme gururuyla, her yeni işlemde taşıma tekniklerimizi geliştiriyoruz. Bu nedenle nakliye sırasında müşterilerimizi hiçbir şekilde uğraştırmıyor, tüm hazırlık ve düzenlemeleri kendimiz yapıyoruz. Bu düzenlemeler dahilinde paketleme, sarma, streçleme gibi hizmetler verirken, beyaz eşyalarınıza ayrıca özen gösteriyoruz.

Özel paketleme işlemleri ve kullanılan malzemenin kalitesi nedeniyle eşyalarınızın taşınması sırasında herhangi, bir çizik, vuruk, kırık meydana gelmemektedir. Uygulamakta olduğumuz sistem sayesinde sadece eşyalarınızın zarar görmesini değil, sizlerin yorulmasını da engellemiş oluyoruz. Eşyalarınızın zarar görmesinden kokarak yapacağınız harcama ve uğraşlar sonucu kaplama malzemesi almaktan ve stres içinde bu işlemlerle uğraşmaktan kurtulmuş oluyorsunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: